Tasavvuf Alemi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selamun Aleyküm

+4
gülemeftun Amine
Vakt-i Seher
iremnur
sahradeniz
8 posters

Selamun Aleyküm Empty Selamun Aleyküm

Mesaj tarafından sahradeniz Ptsi Haz. 02, 2008 3:49 pm

Selamun aleyküm bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tasavvuf alemi ile tanıştım.Paylaşımlarınızı elimden geldiği kadar takip ettim.Maşaallah çok kıymetli paylaşımlarla karşılaştım.Emeği geçen herkesten Rabbim razı olsun ve faydalanmayı cümlemize nasip etsin.Bu aileye dahil olabilirmiyim bilmiyorum ama bu aileye dahil olmak adına buyolda emek harcamaya değer biliyorum.İnşaallah Cenabı Hak sizlerden faydalanmayı nasib etsin.İnşaallah bende faydalı olanlardan olurum.Hepimiz biliyoruzki ameller niyetlere göredir ilmin kıymetlisi onunla amel etmektir.Cenabı Hak cümlemizin ilmini artırsın ve ilimlerimizle amel etmeyi bizlere nasib etsin.Hepimiz ortak gayesi Allah rızasına kavuşabilmek bu rıza için kardeşlerimze faydalı olmak değilmi işte faydalı olabilmemiz için ilmimizi paylaşmamız gerekiyor ve en önemlisi paylaştığımız bu ilmle bizler paylaşırken amel ediyormuyuz felaket olan şey amel etmediğimiz kıymetli ilmi paylaşmak felaket şudur ki tesir etmez.Bizler amel ettiğimiz ilmi paylaşırsak okuyan kardeşlerimize muhakkak tesir eder işte bu anda faydalı olanlardan oluruz.Allah hepinizden razı olsun bir çok okuduğum başlık beni çok derinden etkiledi ve çok bilmediğim şeylerin bende ışıklarını yaktı ve maşaallah ki bu paylaşımları yapan kardeşlerimiz ne yollar katetmiş Rabbim daim etsin ve iki cihanda yar ve yardımcıları olsun .
sahradeniz
sahradeniz
...
...

Selamun Aleyküm Empty Geri: Selamun Aleyküm

Mesaj tarafından iremnur Ptsi Haz. 02, 2008 5:33 pm

ve aleyküm selam....
bu güzel yazın için Allah c.c razı olsun ablam...
hoşgeldin...
iremnur
iremnur
...
...

Mesaj tarafından sahradeniz Ptsi Haz. 02, 2008 5:50 pm

Hoşbuldum ablacım.Allah razı olsun.
sahradeniz
sahradeniz
...
...

Mesaj tarafından Vakt-i Seher Ptsi Haz. 02, 2008 7:59 pm

ve aleyküm selam..ALLAH sizden de razı olsun..bu aileye çoktan girdiniz.İnşallah hayırlı olur ve biz size,siz bize faydalı olabilriiz..
selam ve dua ile..
Vakt-i Seher
Vakt-i Seher
...
...

Kadın Mesaj Sayısı : 798

Mesaj tarafından gülemeftun Amine Salı Haz. 03, 2008 1:14 am

sahradeniz demiş ki:Selamun aleyküm bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tasavvuf alemi ile tanıştım.Paylaşımlarınızı elimden geldiği kadar takip ettim.Maşaallah çok kıymetli paylaşımlarla karşılaştım.Emeği geçen herkesten Rabbim razı olsun ve faydalanmayı cümlemize nasip etsin.Bu aileye dahil olabilirmiyim bilmiyorum ama bu aileye dahil olmak adına buyolda emek harcamaya değer biliyorum.İnşaallah Cenabı Hak sizlerden faydalanmayı nasib etsin.İnşaallah bende faydalı olanlardan olurum.Hepimiz biliyoruzki ameller niyetlere göredir ilmin kıymetlisi onunla amel etmektir.Cenabı Hak cümlemizin ilmini artırsın ve ilimlerimizle amel etmeyi bizlere nasib etsin.Hepimiz ortak gayesi Allah rızasına kavuşabilmek bu rıza için kardeşlerimze faydalı olmak değilmi işte faydalı olabilmemiz için ilmimizi paylaşmamız gerekiyor ve en önemlisi paylaştığımız bu ilmle bizler paylaşırken amel ediyormuyuz felaket olan şey amel etmediğimiz kıymetli ilmi paylaşmak felaket şudur ki tesir etmez.Bizler amel ettiğimiz ilmi paylaşırsak okuyan kardeşlerimize muhakkak tesir eder işte bu anda faydalı olanlardan oluruz.Allah hepinizden razı olsun bir çok okuduğum başlık beni çok derinden etkiledi ve çok bilmediğim şeylerin bende ışıklarını yaktı ve maşaallah ki bu paylaşımları yapan kardeşlerimiz ne yollar katetmiş Rabbim daim etsin ve iki cihanda yar ve yardımcıları olsun .
VeAleykümü Selam hoşgeldiniz maşAllah size sahradeniz bugüne dek üye olduğum sitelerde bildik selam verme tarzından farklı güzel bir eda ile faideli sözlerle selam vermeniz bana sizden faidelenicez izlenimi bıraktı üyeliğiniz sitemiz ailemiz için bereket ve hayır getirsin İNŞALLAH
DUA İLE VESSELAM
gülemeftun Amine
gülemeftun Amine
...
...

Mesaj tarafından sahradeniz Salı Haz. 03, 2008 7:40 am

ALLAH RAZI OLSUN CÜMLENİZDEN RABBİM FAYDALANMAYI VE FAYDALI OLMAYI NASİP EYLESİN İNŞAALLAH.BİR ÇOK OKUDUĞUM SİTELERDE BİR TUHAFLIK SEZERDİM KALBİM İTTİ ÇOK YERİ AMA ALLAH'IN HİKMETİ İNANIN BURDA İÇİME HUZUR DOLDUKÇA DOLUYOR OKUDUKÇA PAYLAŞIMLARINIZI OKUYORUM.....ÇOĞU ZAMAN BİR CÜMLENİN ÜZERİNDE ÖYLECE KALAKALIYORUM.....ALLAH'IN İZNİYLE BURDA SİZLERDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENCEĞİM ALLAH İÇİN HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM SELAMUN ALEYKÜM.
sahradeniz
sahradeniz
...
...

Mesaj tarafından seyr-u suluk Salı Haz. 03, 2008 11:18 am

VE ALEYKM SLM GELİŞİNİZ MUHTEŞEM ÖVGÜLER İLE BAŞLADI ŞAHSIM ADINA BU GÜZELLİKLERİ HAK ETMESEMDE DUALAR HÜRMETİNE BAHSETTİĞİNİZ GÜZELLİKLERE NAİL OLMAK NİYETİ İLE YOLA ADIM ATTIK ELH.. Kİ KIYMETLİ İNSANLARIN DA DUALARI İLE ULAŞILACAKTIR O GÜZEL MERTEBLERE BİZİMDE GAYEMİZ ULŞMIŞ OLNALRDAN İSTİFADE...

YENİDEN HOŞGELDİNZ İSTİFADE ÜMİDİ İLE...

Fİ EMANİLLAH....
seyr-u suluk
seyr-u suluk
...
...

Kadın Mesaj Sayısı : 502

Mesaj tarafından Nefy-ü İsbat Salı Haz. 03, 2008 6:42 pm

Aleykumselam ve Rahmetullahi ve Berakatu...

Hoşgeldiniz safalar getirdiniz kardeşim...

Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum...

Faydalı paylaşımlarınızı bekliyoruz inşallah...

Fiiemanillah...
Nefy-ü İsbat
Nefy-ü İsbat
...
...

Erkek Mesaj Sayısı : 1805
Nereden : Ankara
İlgi Alanları : Tasavvuf

Mesaj tarafından SoFiCan Cuma Haz. 06, 2008 3:55 pm

Hoşgeldiniz..Hayırlı olur inşallah..

SoFiCan
...
...

Mesaj tarafından kélébék Cuma Haz. 06, 2008 6:58 pm

hoşgeldiniz hayırlı forumlar istifade edebilmeniz dileğiyle güzel paylaşımlarınızı bekliyoruz...
kélébék
kélébék
...
...

Kadın Mesaj Sayısı : 73
Nereden : siwas

- Similar topics